num 7 tuşu nerde klavyede

Konu, 'Oyun Tartışmaları' kısmında _3V3®35T_ tarafından paylaşıldı.

1. _3V3®35T_

_3V3®35T_ Yeni Oyuncu

Beğenilen Mesaj:
    6
    arkadaşlar ben true crime new york city yükledim oyuna başladım ama oyunda ingilizce lıght attack için pad 7 ye bas diyor ama benim laptopumda ve ayrı klavyemde böyle bir tuş yok büyük 102 tuşlu klavyeye de baktım yok.controller ınfoda num 7 yazıyor lıght attack için.num 7 tuşu nerde bir cevap yazsanız

2. LEVENT 34

LEVENT 34 Yeni Oyuncu

Beğenilen Mesaj:
    1
    Num 7 dediği numlocktaki 7dir.Laptotaysan numlocku açıp fn+mavi renkli 7ye basarsan num7ye basmış olursun.Normal klavyede numpaddaki 7ye basarsan direk num7 dediği tuşa basmış olursun.

3. interpol61

interpol61 Misafir

O tuşu oyunun kullanmadıgı bir tuş yapabilirsin ;D

4. _3V3®35T_

_3V3®35T_ Yeni Oyuncu

Beğenilen Mesaj:
    6
    artı repinizi verdim arkadaşlar çok teşekkür ederim arkadaşlar

5. _3V3®35T_

_3V3®35T_ Yeni Oyuncu

Beğenilen Mesaj:
    6
    www.Oyun-Forum.com Full Rip oyun indir - Oyun Forum > Forum > Oyun İncelemeleri, Tartışmaları ... > Oyun Tartışmaları > num 7 tuşu nerde klavyede
    Sayfa: [1] Yanıtla | Haberdar et | Anket ekle | Bu Konuyu Gönder

Gönderen Konu: num 7 tuşu nerde klavyede (Okunma Sayısı 15 defa)
    sami1234 ve 0 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sami1234
    1. Seviye Üye

R.e.P Gücü : +0/-0

num 7 tuşu nerde klavyede
    « : Dün 09:33:13 ÖS » Alıntı Değiştir

--------------------------------------------------------------------------------
    arkadaşlar ben true crime new york city yükledim oyuna başladım ama oyunda ingilizce lıght attack için pad 7 ye bas diyor ama benim laptopumda ve ayrı klavyemde böyle bir tuş yok büyük 102 tuşlu klavyeye de baktım yok.controller ınfoda num 7 yazıyor lıght attack için.num 7 tuşu nerde bir cevap yazsanız

212.253.171.140

LEVENT 34
    Best O-F Turkey
    Y. Admin

R.e.P Gücü : +227/-192
    +ReP+ -ReP-

Ynt: num 7 tuşu nerde klavyede
    « Yanıtla #1 : Dün 09:40:50 ÖS » Alıntı

--------------------------------------------------------------------------------
    Num 7 dediği numlocktaki 7dir.Laptotaysan numlocku açıp fn+mavi renkli 7ye basarsan num7ye basmış olursun.Normal klavyede numpaddaki 7ye basarsan direk num7 dediği tuşa basmış olursun.

interpol61 o nasıl olacak arkadaşlar yaptım true crime new york city oyununda ama olmuyor.lıght attack için pad 7 e bas diyor num 7 e basıyom olmuyo.true crime new york city oyununu oynayanlar için söylüyorum oyuna başladığımızda yani
    l lıght attack için pad 7 e bas diyor bölüm nasıl geçilecek yardım num 7 e bas diyo

Sayfayı Paylaş